دوره ویژه نوجوانان

 

اين دوره آموزشي مختص رده سني 15-13 سال بوده و کتابهای آموزشی مورد استفاده در اين دوره سري کتابهاي Family and Friends است که شامل  5 سري (15 ترم) از انتشارات آکسفورد مي باشد و زبان آموزان نوجوان با استمرار ترم ها به این سطح از توانایی می رسند که نه تنها ایشان را براي رويارويي با موقعيت هاي روزمره آماده مي کند، بلکه توانايي فهم و ارتباط با مفاهيم ساده علوم (به زبان انگليسي) را که عمدتا” در مدارس استفاده مي گردد برايشان فراهم مي نمايد.

در کليه ي مقاطع اين دوره علاوه بر کتاب اصلي (Student’s Book) و کتاب کار (ٌWork Book)، کتاب ساید (story Book) مختص آن نيز در کلاس بصورت لکچر(بیان شفاهی) تمرين مي شود. علاوه بر آن در هر ترم انيميشن هاي انگليسي براي تقويت ادراکي زبان آموزان در قالبي شاد و لذت بخش، مورد استفاده قرار مي گيرد.

در اين مقطع برخلاف دو مقطع پيشين (خردسالان و کودکان) علاوه بر تمرکز بر مهارت هاي Speaking و Listening دو مهارت ديگر Reading و Writing نيز لحاظ مي گردد. در اين دوره زبان آموز مي تواند با استفاده از گرامرهاي ساده و لغات فراگرفته شده شروع به نوشتن متن های کوتاه کرده و نيز قادر است متون پايه را روخواني و درک کند. در پايان اين دوره ها آزمون هاي کتبي استاندارد به همراه آزمون شفاهي (Oral)برگزار مي گردد.

مرکز آموزش زبانهای خارجی سفیر و سفارت

 

آدرس پستی: کرج ، خیابان بهشتی ، گلشهر، میانجاده ، بلوار حدادی

 

 

واحد سفارت(پسران):   55 45 46 34 026

 

واحد سفیر(دختران): 10 00 24 34 026

 

Email: Info@language-ac.com

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
  • عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیف