دوره آموزشی بزرگسالان
 

دوره بزرگسالان مختص رده سنی 15 سال به بالا بوده و از دو بخش دوره های مبتدی و میانی(24 ترم) و دوره های تخصصی و پیشرفته(8 ترم) تشکیل شده است. در دوره های مبتدی و میانی سری کتاب های Touchstone 1-4 و Speak Now 1-4  بصورت ترکیبی و در دوره های  پیشرفته سری کتاب های 2-1 Viewpoint به همراه یک ترم دوره فیلم بصورت ترکیبی تدریس می شوند. علاوه بر این در تمامی مقاطع از کتاب های Tactics for listening در سطوح  ما قبل پیشرفته و در سطوح پیشرفته کتاب Essential Idioms in English به عنوان کتاب جانبی، استفاده می شود.

 

دوره های مبتدی و میانی

دوره های مبتدی و میانی شامل چهار سطح Upper-Intermediate، Intermediate ، Pre- Intermediate، Elementary بوده که هر یک در 5 ترم و 90 جلسه آموزشی تدریس می شوند.

 

سطح Elementary

در بخش اول این سطح کتاب Touchstone 1 بهمراه کتاب جانبی Basic Tactics for listening در 3 ترم تدریس می شود و در بخش دوم کتاب Speak Now 1  در 2 ترم مورد استفاده قرار میگیرد. اهداف این سطح عبارتند از آشنایی با مفاهیم ابتدایی و ساده زبان انگلیسی، توانایی برقراری ارتباط و تعامل در سطح نیازهای معمول و روزمره، توانایی درک و انتقال مفاهیم ذاتی (غیر انتزاعی) از طریق چهار مهارت شنیدار، گفتار، خواندن و نوشتار میباشد.

 

سطح Pre-Intermediate

در بخش اول این سطح کتاب Touchstone 2 بهمراه کتاب جانبی Developing Tactics for listening در 3 ترم تدریس می شود و در بخش دوم کتاب Speak Now 2  در 2 ترم مورد استفاده قرار میگیرد. در این سطح زبان آموزان به تدریج به توانایی ارتباط با سطح بالاتری از روانی گفتار رسیده و زبان را در قالب کاربردی روزمره (دعوت کردن، پذیرفتن، رد کردن، اعتراض کردن، نصیحت کردن…) استفاده می نمایند.

 

سطح Intermediate

در بخش اول این سطح کتاب Touchstone 3 بهمراه 12 اول یونیت از کتاب جانبی  Expanding Tactics for listening در 3 ترم تدریس می شود و در بخش دوم کتاب Speak Now 3  در 2 ترم مورد استفاده قرار میگیرد. در این سطح زبان آموزان علاوه بر افزایش دایره واژگان و ساختار های دستوری، در کنار روان ترشدن، قادر به تولید جملات مرتبط و پیوسته بوده و می توانند به صورت معنی دار ارتباط برقرار نمایند. در ضمن زبان آموزان در این سطح قادرند تا در صورت بروز اشتباه، و اگر به طریقی به اشتباهشان اشاره گردد، سعی کنند تا اشتباه خود را تصحیح نمایند.

 

سطح Upper-Intermediate

در بخش اول این سطح کتاب Touchstone 4 بهمراه 12 یونیت  دوم از کتاب جانبی  Expanding Tactics for listening  در 3 ترم تدریس می شود و در بخش دوم کتاب Speak Now 4 در 2 ترم مورد استفاده قرار میگیرد. در انتهای این سطح زبان آموزان قادر خواهند بود تا مفاهیم پیچیده تر و انتزاعی تر را در زبان دوم، هم درک کرده و هم بیان نمایند، از ساختار های ترکیبی بیشتری استفاده نمایند، و بدون تذکر و کمک دیگران اشتباهات خود را متوجه شوند و تصحیح نمایند.

 

دوره های پیشرفته

دوره های پیشرفته شامل دو سطح Secondary Advanced، Primary Advanced بوده که هر یک در 3 ترم و 60 جلسه آموزشی تدریس می شوند.

 

سطح Primary Advanced

در این سطح کتاب Viewpoint 1 بهمراه 12 یونیت از کتاب جانبی Essential Idioms in English در 3 ترم تدریس می شود. در این سطح، زبان آموزان به پالایش و تقویت توانایی های زبانی خود می پردازند، چهار مهارت زبانی را به راحتی و در سطح پیشرفته استفاده می نمایند. در ضمن اندوخته ای غنی از واژگان، ساختار ها و کاربرد های زبانی در اختیار دارند. به علاوه با سرعت عمل و انعطاف پذیری بالاتر و بدون نیاز به تامل کردن صحبت می نمایند.

 

سطح Secondary Advanced

 در بخش اول این سطح زبان آموزان به طور تخصصی جهت آموزش تکمیلی کار با فیلم را طی 2 ترم  با 6 نوع فیلم (انمیشن،مستند و فیلم داستانی) ادامه می دهند این برنامه بصورت (فعالیت های قبل از تماشای فیلم، حین تماشای فیلم، پس از تماشای فیلم و فعالیت های منزل) با هدف توانمند سازی زبان آموزان درهر چهار مهارت زبانی و در محیطی متفاوت از کلاس و در جهت ایجاد شرایط مناسب جهت فعال سازی آموخته های ایشان تدارک دیده شده است.

و در بخش دوم کتاب Viewpoint 2 بهمراه 12 یونیت از کتاب جانبی  Essential Idioms in English در 3 ترم تدریس می شود. در این سطح زبان آموزان می توانند از زبان دوم به صورت کاملا طبیعی و بدون اشتباه در موقعیت های واقعی روزمره استفاده نمایند. بنابراین عمده مباحث به فراگیری زبان تخصصی و آکادمیک تخصیص می یابد. زبان آموزان می توانند به راحتی تمام، با آگاهی و تسلط کامل از زبان و لایه های پیچیده و نا محسوس آن استفاده نموده و بر جنبه های کمتر متداول زبان مسلط هستند. این بالاترین سطح توانش زبانی در زبان دوم است و حتی از برخی لحاظ، افراد معمولی انگلیسی زبان قادر به هماوردی با زبان آموزان این مقطع نمی باشند

  • مرکز تخصصی آموزشگاههای زبان خارجی سفیر و سفارت
  • دفتر مرکزی: کرج،میانجاده، بلوار حدادی،پلاک 77
  • واحد پسران:   55 45 46 34 26 98+
  • واحد دختران: 10 00 24 34 26 98+
  • Email: Info@language-ac.com

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
  • عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیف