026 34 24 00 10   -   026 34 46 45 55              Info@language-ac.com                Safir_Sefarat_Academy
  

دوره ویژه خردسالان

 

این دوره آموزشی مختص رده سنی 8 - 5 سال بوده و کتابهای آموزشی مورد استفاده در این گروه سنی از دو بخش تشکیل شده است. در بخش اول از سری کتاب های Tiny Talk که شامل 6 کتاب (6 ترم )، که از انتشارات آکسفورد بوده و در بخش دوم از سری کتاب های Pockets که شامل 3 کتاب (9 ترم)، که از انتشارات لانگمن بوده، تشکیل شده است.

 

در کلیه ی مقاطع علاوه بر کتاب اصلی (Student’s Book)،  کتاب کار (ٌWork Book) و Flash card  نیز در کلاس تمرین می شود. در کلیه محصولات، تمرین های متنوعی از قبیل Song و Video جهت کار در کلاس منطبق با محتوای هر درس از کتاب های اصلی طراحی شده که پاسخگوی تمامی نیازهای یادگیری زبان آموزان این گروه سنی میباشد.

 

اهداف آموزشی در بخش اول، آشنا کردن زبان آموزان با کلمات، عبارات کاربردی ساده و محاورات روزانه می باشد. در بخش دوم بیشتر ساختن پایه مکالمه در قالبهای متنوع به کمک تجهیزات کمک آموزشی درجهت ارتقاء سطح Speakingو Listening می باشد. این دوره ها توسط اساتید مجرب و آشنا به روانشناسی کودک به گونه ای برگزار می شود که کودک به صورت ناخودآگاه و غریزی در محیطی کاملا شاد و مفرح به فراگیری زبان  می پردازد. لازم به ذکر است به جهت پیچیدگی و حساسیت دوره های ویژه خردسالان همکاری آموزشی اولیای محترم در جهت تداوم بخشی یادگیری، بخش مهمی از ایــن دوره هــا را تشکیـل می دهد.