026 34 24 00 10   -   026 34 46 45 55              Info@language-ac.com                Safir_Sefarat_Academy
  

 دوره ویژه کودکان

 

این دوره آموزشی مختص رده سنی 12-8 سال می باشد که خود شامل دو بخش است. بخش اول مختص سنین 9-8 سال بوده و کتابهای آموزشی در این گروه سنی از سری کتاب های HI که شامل 6 کتاب (6 ترم ) و از انتشارات رهنما بوده مورد استفاده قرار می گیرد. بخش دوم مختص سنین 12-10 سال بوده و کتابهای آموزشی در این گروه سنی از سری کتاب های First Freinds که شامل 3 کتاب (6 ترم) و از انتشارات آکسفورد بوده مورد استفاده قرار می گیرد.

در کلیه ی مقاطع این دوره علاوه بر کتاب اصلی (Student’s Book)،  کتاب کار (ٌWork Book)، کتاب ساید نیز در کلاس تمرین می شود. در کلیه محصولات، تمرین های متنوعی از قبیل Song و Video جهت کار در کلاس منطبق با محتوای هر درس از کتاب های اصلی طراحی شده که پاسخگوی تمامی نیازهای یادگیری زبان آموزان این گروه سنی میباشد.

این دوره ها از سطح Starter برای زبان‌آموزانی که در مراحل اولیه یادگیری زبان انگلیسی همراه با مهارت های خواندن و نوشتن می باشند شروع می شود و در مقاطع بالاتر ادامه می یابد. در پایان این دوره، زبان آموزان مفهوم کلی از آنچه که بیان می شود را درک می کنند و به سطحی از توانایی خواندن و نوشتن می رسند که می توانند عبارات ابتدایی را درک کنند. هر چند در برخی از موارد با چالش هایی مواجه می شوند ولی با جملات ساده که گاها ناقص هم هست و با ایرادات گرامری همراه است می توانند با زبان دوم ارتباط برقرار نمایند و توانایی شرکت در مکالمه های مرتبط به موضوعاتی که برایشان آشنا بوده و یا به آن ها علاقمند هستند را دارند. این مرکز با فراهم نمودن محیط آموزشی کاملا مفرح و استاندارد مختص کودکان عزیز و با بهـره گیری از جدیدترین کتب و متد آموزشی افتخار دارد در خدمت خانواده های گرامی که مایلند کودکانشان از ابتــدا با روشهــای صـحیح و زود بازده، زبان انگلیسی را بیاموزند باشد.