02634240010                    02634464555 
 09352442828                    09352442829

 

 

 

Tiny Talk

کتاب Tiny Talk یک مجموعه آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان 3 تا 6 سال است که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است. هر سطح شامل یک کتاب دانش آموز، یک کتاب کار، یک سی دی صوتی و یک سی دی ویدئویی است.

 • ۱

  یادگیری با تصاویر

  کتاب Tiny Talk با استفاده از تصاویر جذاب و گیرا و با بهره گیری از روش های نوین و ساده، زبان انگلیسی را در کوتاه ترین زمان به زبان آموزان خردسال آموزش می دهد. داستان های زیبا که به صورت مصور هستند، نقش مهمی در یادگیری زبان انگلیسی توسط کودکان دارند. عکس های جذاب این مجموعه به خوبی کودکان را جذب کرده است و با استیکر ها و برچسب های جذاب، زبان آموز کوچک میتواند همراه با بازی و سرگرمی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازد.

 • ۲

  آموزش با شعر

  آموزش با شعر نوعی از آموزش است که از شعر برای انتقال مفاهیم و آموزش استفاده می‌کند. شعر به دلیل ریتم، آهنگ و وزن خاصی که دارد، می‌تواند توجه و علاقه‌ی کودکان را به خود جلب کند و به آنها کمک کند تا مفاهیم را راحت‌تر و بهتر یاد بگیرند. آموزش با شعر راهی موثر برای آموزش کودکان است که می‌تواند به آنها کمک کند تا یادگیری را به عنوان یک فعالیت لذت‌بخش و مفید ببینند.

 • ۳

  تقویت زبان

  کتاب Tiny Talk به هر سه مهارت Listening، Reading، Speaking  زبان می‌پردازد. در هر سطح، زبان‌آموزان با لغات، اصطلاحات و ساختارهای گرامری جدیدی آشنا می‌شوند و مهارت‌های زبانی خود را در چهار زمینه تقویت می‌کنند.

 • ۴

  ترمی تایید شده

  کتاب Tiny Talk توسط استادان و معلمان زبان انگلیسی مورد تأیید قرار گرفته است و به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های آموزشی زبان انگلیسی برای کودکان شناخته می‌شود.