02634240010                    02634464555 
 09352442828                    09352442829

 

آماده سازی IELTS در کرج

image

آیا قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری دارید؟ آیا می‌خواهید در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان پذیرفته شوید؟ آیا می‌خواهید نمره مورد نیاز IELTS خود را کسب کنید؟

ما به شما کمک می‌کنیم تا با موفقیت در آزمون IELTS، به اهداف خود برسید. دوره‌های آمادگی IELTS ما با بهره‌گیری از جدیدترین روش‌های آموزشی و مدرسان مجرب، به شما کمک می‌کند تا در تمامی مهارت‌های آزمون IELTS (Listening، Reading، Writing، Speaking) پیشرفت کنید.

 

 

مزایا های دوره IELTS

image

استفاده از جدیدترین روش‌های آموزشی

image

مدرسان مجرب و با تجربه

image

برنامه‌ریزی دقیق و منظم

 

 

image

IELTS Skills دوره

این بخش مخصوص کسانی است که توانایی زبانی شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون می باشد ویا با شرکت در دوره های Pre-IELTS خود را به این سطح رسانده اند و نیاز دارند تا در کنار ارتقاء دانش های زبانی، بیشتر با فرم، محتوا و انواع سوالات آزمون آشنا گردیده و مهارت های چهارگانه زبانی خود را با گرایش آزمون تقویت نمایند. این دوره شامل 5 ترم 20 جلسه ای است که در 4 ترم اولیه به صورت مستقل با تمرکز بر یک مهارت زبانی (Listening, Reading, Writing and Speaking) با استفاده از کتابهای New insight to IELTS و Achieve IELTS (Grammar and vocabulary) مهارت لازم در زبان آموز ایجاد میشود و با شرکت در آزمون مهارت پایان ترم، آمادگی شرکت در آزمون آزمایشی را پیدا می کند.

 

 

همین الان ثبت نام کنید

برای مشاوره و دریافت اطلاعات تکمیلی همین الان با ما در ارتباط باشید

تماس با ما